Aktuální práce

ukázka některých realizací z poslední doby

právě aktualizováno !                       zde

Pro firmy

Profesionální snímky jsou páteří kvalitního vizuálního stylu firmy a nezbytnou součástí úspěšného marketingu. Webová prezentace, katalog nebo E-shop bez efektních, osobitých a zároveň kvalitních záběrů působí jako Hajný Robátko bez jelena. (chete-li Křemílek bez Vochomůrky)

dále

Pro každého

Chystáte velkou událost, na kterou se bude vzpomínat ? – Nezapomeňte na dobrého Fotografa! Chcete se těšit z opravdu kvalitních snímků Vaší rodiny, dětí či mazlíčků ? Sháníte skvělý dárek pro sebe i pro blízké ?- Co takhle originální portrét ve studiových světlech.

 svatební foto                         dále

Google

Co to je ??

3D fotografie  (360° full prewiev)

také vzpomínáte na svého Kačera ?   dále

Svatební fotografie

 

Kvalitní a originální svatební fotografie za rozumnou cenu - vč. vlastní online galerie, výroby alba /fotoknihy

 

Svatební fotografie je zajímavá, komplexní a často podceňovaná fotografická disciplína kladoucí opravdu velké nároky na schopnosti, pohotovost a sociální talent fotografa. Náš trh je zaplaven množstvím fotografů pohybujících se mezi kýčem, nudnou rutinou a amaterismem. Opravdu dobré svatební album zachová a zprostředkuje autentický zážitek z Vašeho velkého dne. 

 

galerie zde     

 

Nejsem typický seriový svatební fotograf - většinou se ve své praxi zabývám zakázkovou reportážní nebo atelierovou činností pro firmy - ale lidem kteří chtějí originální fotodokument, spolehlivost a kvalitu rád svatbu vyfotím.

 

Ve svatebních reportážích se soustředím na autentické zprostředkování přirozených událostí a zajímavých situací spíše než cukrkandlové aranžované záběry v parku (ovšem pokud je zájem - i na tyto, samozřejmě) ...

Snažím se vždy se co možná dobře seznámit se snoubenci a pohovořit si o jejich představě reportáže i celého svatebího programu - z toho pak vyplývá specifické zadání (přizpůsobené zadavatelům) aby mohl vzniknout vizuálně atraktivní a jedinečný dokument trvalé hodnoty.

 

Cena za fotodokument se odvíjí od nároků zadavtele, času a rozsahu reportáže (již cca od 2.500,-)

 

Nenechávejte výběr fotografa na poslední chvíli - atraktivní termíny se plní ! (špatné fotky Vám příbuzní i děti neodpustí :-)

Zavolejte nebo pošlete poptávku se stručnou představou a hlavně s termínem (!) - obratem variantně zkalkuluji

 


 

Pořízené fotografie jsou pečlivě vytříděny a digitálně zpracovány:

Fotografická postprodukce – úprava barevnosti a rozlišení dle požadavků, retušování, optimalizace histogramu, kreativní manipulace, optimalizace pro zobrazování na webu, vykrytí a výměna pozadí, ...

Online fotogalerie z Vaší svatby - vytvoříme veřejnou i neveřejnou online galerii. Vaši přátelé tak budou moci kliknutím na odkaz prohlížet/stahovat fotografie kdykoli a kdekoli. Galerii můžete sami upravovat a přidávat popisky, komentáře, další záběry...

Tisk fotografií, výroba alba /fotoknihy - Chcete papírové fotky, klasické fotoalbum, velkoformátovou fotografii či populární fotoknihu ? Vše zařídíme ! Nechcete ? - Každopádně Vám zůstanou originální data na CD/DVD pro archivaci nebo pozdější použití.