Aktuální práce

ukázka některých realizací z poslední doby

právě aktualizováno !                       zde

Pro firmy

Profesionální snímky jsou páteří kvalitního vizuálního stylu firmy a nezbytnou součástí úspěšného marketingu. Webová prezentace, katalog nebo E-shop bez efektních, osobitých a zároveň kvalitních záběrů působí jako Hajný Robátko bez jelena. (chete-li Křemílek bez Vochomůrky)

dále

Pro každého

Chystáte velkou událost, na kterou se bude vzpomínat ? – Nezapomeňte na dobrého Fotografa! Chcete se těšit z opravdu kvalitních snímků Vaší rodiny, dětí či mazlíčků ? Sháníte skvělý dárek pro sebe i pro blízké ?- Co takhle originální portrét ve studiových světlech.

 svatební foto                         dále

Google

Co to je ??

3D fotografie  (360° full prewiev)

také vzpomínáte na svého Kačera ?   dále

Portrétní fotografie

 

Portréty zaměstnanců / managementu pro tiskové nebo web použití, na výroční zprávy, firemní tabla atd...

 

Díky schopnosti přizpůsobit se individuálním požadavkům klienta – jeden z našich nejúspěšnějších produktů. Kvalitní fotografie týmu mají široké uplatnění pro marketing / PR i vnitrofiremní účely. (Zákazníci Vašeho např. obchodníka „znají už předem“ a vzájemná komunikace je tudíž úspěšnější)

 

Dle zadání / požadavků / představy klienta zvolíme vhodný postup a nabídneme cenu.

Oblíbený a pro klienta organizačně nejjednodušší způsob realizace je využití našeho „mobilního ateliéru“ s nímž přijedeme přímo do Vaší firmy. Použití profesionální osvětlovací a fotografické techniky umožňuje vytvořit portréty vysoké technické a estetické kvality aniž by Vaši zaměstnanci opustili pracoviště. Portréty mohou být pořízeny v libovolném výřezu v přirozeném/aranžovaném pracovním prostředí nebo tzv. atelierové – na různých pozadích.

 

Citlivou komunikací a snahou vytvořit intimní a přátelské prostředí se nám daří vyloudit vlídný úsměv i na tvářích těch nejzavilejších odmítačů fotografování.  Důležitá je možnost i následného dofocení nových zaměstnanců ve stejném stylu (světelné podmínky, pozadí, výřez a barevnost)