Aktuální práce

ukázka některých realizací z poslední doby

právě aktualizováno !                       zde

Pro firmy

Profesionální snímky jsou páteří kvalitního vizuálního stylu firmy a nezbytnou součástí úspěšného marketingu. Webová prezentace, katalog nebo E-shop bez efektních, osobitých a zároveň kvalitních záběrů působí jako Hajný Robátko bez jelena. (chete-li Křemílek bez Vochomůrky)

dále

Pro každého

Chystáte velkou událost, na kterou se bude vzpomínat ? – Nezapomeňte na dobrého Fotografa! Chcete se těšit z opravdu kvalitních snímků Vaší rodiny, dětí či mazlíčků ? Sháníte skvělý dárek pro sebe i pro blízké ?- Co takhle originální portrét ve studiových světlech.

 svatební foto                         dále

Google

Co to je ??

3D fotografie  (360° full prewiev)

také vzpomínáte na svého Kačera ?   dále

Studiové foto

 

Studiová fotografie produktů všeho druhu, uměleckých děl, ... pro E-shop, katalog/tiskoviny a jiné použití.

 

Po obdržení poptávky si s klientem sjednotíme představu (styl, použití, aranže, layout ) – nabídneme případné varianty (dle poměru cena / efekt / použití) a stanovíme cenu. V případech, které to umožňují můžeme nafotit přímo u Vás (kancelář, prodejna, dílna, sklad) čímž odpadá starost o dopravu, jinak v ateliéru v Praze. Větší objem = nižší cena.

 

 

Pořízené fotografie jsou digitálně zpracovány:

Fotografická postprodukce – úprava barevnosti a rozlišení dle požadavků, retušování, optimalizace histogramu, kreativní manipulace, optimalizace pro zobrazování na webu, vykrytí a výměna pozadí, ...

Grafická produkce – Tvorba grafických návrhů – vizuálního konceptu, zapracování fotografií dle zadání, sazba a výroba výstavních panelů, katalogů a velkoformátových fotografií, ...

Hotovou zakázku předáme v digitální podobě a požadovaném fomátu na CD/DVD, odešleme mailem / na FTP nebo také předáme v podobě printů / zvětšenin z profesionální laboratoře.

 

 

 

Ukázky využití animace v produktové prezentaci

     

            360° preview (3D foto)                                                   Moving picture (Animation)       


originální způsob jak upozornit zákazníka na jedinečné vlastnosti produktu

kontaktujte nás !


 

 

BONUS pro umělce: komplexní fotografické a prezentační služby pro nezávislé výtvarníky a umělecké řemeslníky za zvýhodněné ceny (digitální reprografie obrazů, grafik, reliéfních listů; prezentační nebo dokumentární fotografie plastik, šperků, keramiky, skla a jiných uměleckých artefaktů) – navazující: sazba, grafická úprava, produkce katalogů a online prezentací (spolupráce s galeriemi)